Regulamin sklepu

1. WŁAŚCICIEL SKLEPU

Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem www.dabrovka.pl jest: 
Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka

NIP 5321052032, REGON 011989212.

Sklep www.dabrovka.pl prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci internetowej.

Podczas wszelkich transakcji na  stronie www.dabrovka.pl obowiązującym prawem jest prawo polskie.

2.OFERTA

Oferta naszych produktów i usług znajduje się na stronie www.dabrovka.pl. Podane ceny zawierają podatek VAT. Złożenie zamówienia jest tożsame z zawarciem umowy handlowej i akceptacją podanej ceny produktu.

Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów, wprowadzania nowych produktów do oferty oraz przeprowadzania akcji promocyjnych.

Produkty zamieszczone w sklepie www.dabrovka.pl podlegają ochronie praw autorskich w rozumieniu Ustawy z dnia 04.02.1994 o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994r. Nr 24, poz. 83, z późniejszymi zmianami).

Produkty zamieszczone w sklepie są wykonywane na zamówienie i ręcznie wykańczane dlatego też ich ostateczny wygląd może się minimalnie różnić od oferty zamieszczonej na stronie sklepu.

Artykuły dekoracyjne znajdujące się w ofercie sklepu www.dabrovka.pl nie są zabawkami. Za używanie naszych artykułów niezgodne z przeznaczeniem lub/i niewłaściwy montaż sklep www.dabrovka.pl nie ponosi odpowiedzialności.

3. ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmowane są na stronie www.dabrovka.pl.

Kupujący zobowiązuje się do podania kompletnych i prawdziwych danych niezbędnych do zrealizowania zamówienia.

Potwierdzenia zamówień dokonujemy za pomocą poczty email.

Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie (przy płatności przelewem) lub potwierdzenia zamówienia wysłanego na nasz adres mailowy (przy opcji: płatność przy odbiorze).

Towar staje się własnością kupującego po zaksięgowaniu wpłaty przy płatności przelewem lub potwierdzenia zamówienia za pomocą poczty email przy wyborze opcji: płatność przy odbiorze.

Realizacja zamówienia trwa do 5-ciu dni roboczych.

Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.

Do każdego zakupu dołączamy fakturę VAT.

4. DOSTAWA

Przesyłka towaru jest wykonywana w imieniu i na rzecz kupującego.

Dostawa towaru odbywa się przez firmę kurierską DHL. Zgodnie z regulaminem w/w firmy termin realizacji przesyłki następuje do 3 dni roboczych.

5. FORMY PŁATNOŚCI

 Dostępne formy płatności w sklepie www.dabrovka.pl :

-płatność przelewem tradycyjnym

-płatność przy odbiorze

6. REKLAMACJE

W przypadku wad technicznych otrzymanego towaru klient ma prawo odesłać w/w towar na adres: Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka ul. Strażacka 13  05-430 Celestynów Dąbrówka (sklep nie przyjmuje paczek za pobraniem) a także powiadomić sprzedawcę o reklamacji drogą emaliową.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy i odesłany Pocztą Polską.

7. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z art. 38 pkt 3 ustawy o prawach konsumenta nie przysługuje Pani/u prawo do odstąpienia od umowy. Wszystkie nasze produkty wykonujemy na zamówienie, według specyfikacji klienta a prawo zwrotu nie obejmuje produktów, których ostateczny wygląd został dostosowany do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

8. INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Tomasz Grajewski-Kiełt Dabrovka z siedzibą w Celestynów Dąbrówka ul. Strażacka 13, e-mail pracownia@dabrovka.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji zamówień, przedstawiania nowej oferty handlowej lub/i dochodzenia wszelkich roszczeń.

Dane mogą być udostępniane firmom: EPAKA Sp. z o.o. Sp. k., ul. Sochacz 16a, 21-400 Łuków i R2G Polska Sp. z o.o. ul. Klimczaka 1, 02-797 Warszawa w celu prawidłowej realizacji usług określonych w regulaminie (przesyłki).Dane będą przechowywane tak długo jak jest to niezbędne do wykonania umowy a potem przez okres 3 lat. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Ma Pan/i prawo do przenoszenia danych lub/i prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa)

10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Składając zamówienie w sklepie www.dabrovka.pl, kupujący oświadcza, że zapoznał się z treścią Regulaminu sklepu i akceptuje wszystkie zawarte w nim postanowienia. W przypadku niedotrzymania przez kupującego postanowień zawartych w Regulaminie, sklep zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl